Pojištění

Životní pojištění

Život přináší mnoho radostí a štěstí, někdy se ale objeví situace, kterým bychom se raději obloukem vyhnuli. Stačí zlomek vteřiny a náš život se může od základů změnit. A právě proto by měl mít každý kvalitní pojištění, které pomáhá zmírnit důsledky nepříjemných situací. Životní pojištění zajistí ochranu nejen nám samotným, ale také našim blízkým před finančními důsledky nemoci, ztráty zaměstnání, úrazu, trvalých následků či smrti. Chceme-li zajistit své rodině stabilní životní úroveň, je dobré na to myslet s předstihem a sjednat si vhodném, na míru šité životní či úrazové pojištění.

Pojištění majetku

Základním cílem těchto pojištění je ochrana Vašeho majetku proti následkům nepředvídatelných událostí jako je krádež, loupež, živelná pohroma. Pojištění nemovitosti je také nutnou podmínkou, pokud žádáte o hypoteční úvěr na bydlení. Na tyto typy pojištění máme své vlastní specialisty, kteří s Vámi nejen dané pojištění uzavřou, ale zároveň, v případě škodní události, s Vámi danou likvidaci řeší.

Pojištění odpovědnosti

Nabourané služební auto, vytopení sousedé, srážka při jízdě na kole. To jsou věci, které se lidem denně dějí. Nemilé náhody, chvilky nepozornosti a smolné dny se nevyhýbají nikomu a viníky stojí hodně. Chcete to riskovat? Nebo dáte přednost jistotě a svoji odpovědnost si pojistíte?

Můžete si pojistit občanskou odpovědnost nebo odpovědnost za škodu z výkonu povolání.

Pojištění aut

Nabízíme povinné ručení i havarijní pojištění.

Povinné ručení je dané zákonem a kryje škodu na cizím vozidle. Aby Vám nezůstali oči pro pláč, pokud nabouráte, doporučujeme sjednat havarijní pojištění. Havarijní pojištění auta je dobrovolné majetkové pojištění, které kryje škody na Vašem vozidle. Zároveň nezáleží, jestli jste škodu částečně či úplně zavinili vy. Pojištění Vám uhradí vynaložené náklady způsobené havárií, krádeží, vandalismem anebo přírodním živlem. Pokud jste tedy neporušili jeho podmínky, třeba řízením pod vlivem alkoholu.

Cestovní pojištění

Pojistit se na cestu do zahraničí by mělo být samozřejmostí. Ne každý to tak ale cítí, a proto je stále spoustu lidí, kteří odjíždějí nepojištěni. Přitom pár stovek, které za pojištění zaplatíte, vám může v případě úrazu, ale i ztráty zavazadel ušetřit nemalé peníze. Při sjednávání pojistky nehleďte jen na cenu, zajímejte se také o výši pojistných limitů. Nezapomeňte také na pojištění odpovědnosti (hlavně při zimních sportech). Bez tohoto pojištění raději na zahraniční sjezdovky ani nejezděte.

Pojištění právní ochrany

Jednotlivé produkty pojištění právních ochrany jsou určeny pro fyzické i právnické osoby. Jejich cílem je ochránit klienty před nepříznivými důsledky nahodilých právních sporů a s tím spojených souvisejících finančních nákladů na prosazení právních zájmů pojištěného.

Pojištění právní ochrany pomáhá klientovi např. ve věcech uplatnění nároků na náhradu vzniklé škody, řešení soudních sporů, řešení otázek zavinění dopravní nehody, ochrany práv v případě porušení povinností nebo zásahu do práv pojištěné osoby ze strany třetích osob.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Přihlašte se k odběru aktuálních novinek

Dvakrát do měsíce si přečtěte tipy z finančního světa

zpracováním osobních údajů